Krótko o nas

Wykonujemy aranżacje idealnie wpasowujące się w miejsca wszelkiego przeznaczenia – komercyjne, mieszkaniowe i publiczne.

Tworzeniem przedstawianej sztuki zajmujemy się już ponad szesnaście lat. Nasze doświadczenie i wiedza zdobyta przy budowie wielu aranżacji, pozwalają nam bez przeszkód i z powodzeniem podejmować się coraz śmielszych i spektakularnych projektów zgodnie z inwencją inwestora. Dzięki solidności każde dzieło naszych rąk jest perfekcyjnie dopracowane i wykonane z największą precyzją, co przekłada się na oddanie do użytku kilkudziesięciu udanych instalacji.

Nasze produkty i realizacje wykonywane są w całości przez nas na terenie Polski. Każdy projekt jest inny, projektowany indywidualnie według wytycznych klienta. Do produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, posługując się najlepszymi i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, aby efekt pracy był na najwyższym poziomie. Stale się rozwijamy i pracujemy nad opracowywaniem nowych form sztuki, by przodować w tej dziedzinie.

Motywacja

Cenimy oryginalność i elegancje wystroju, doskonale wiemy, iż obecnie rynek tej branży jest przepełniony tandetą —
dlatego wychodzimy naprzeciw i pragniemy oferować tylko wyszukane rozwiązania dla konsumentów ceniących sobie znamienity gust.

Każdy projekt unikalny

Tak jak każdy nasz konsument, każdy realizowany projekt jest inny i wykonywany na indywidualnie zamówienie, przy wykorzystaniu autorskich, sprawdzonych rozwiązań, od zamysłu do uruchomienia.

Zamysł

Zgodnie z wizją i oczekiwaniami odbiorcy, wspólnie określamy wytyczne, charakter, design i detale przyszłej realizacji. Szczegóły tworzą ogół i naturalnie przykładamy do nich uwagę. Czym jest znakomitość jeśli nie stoi w świetle reflektorów?

Projekt

Następnie sporządzamy projekt i rysunki techniczne aranżacji i systemów podrzędnych. Współpracujmy z architektami i projektantami wnętrz, aby proces uruchomienia kompozycji przebiegł sprawnie i nie kolidował z otoczeniem – jeśli jest ono w trakcie budowy.

Wykonanie

Wszystkie elementy składające się na jedną całość są produkowane i przygotowywane w naszej firmie. Po dostarczeniu gotowych elementów końcowym etapem jest złożenie i uruchomienie ściany wodnej w miejscu przeznaczenia. Cały proces, od projektu do uruchomienia trwa średnio cztery do sześciu tygodni.

Technologie produkcji

Od pomysłu do rysunku, przez projekt techniczny do 
wykonania na maszynach CNC i końcowej obróbki aż do finalnego złożenia. 

Korzystamy ze sprawdzonych i najnowszych rozwiązań technicznych, czy to w kwestii tworzenia projektów technicznych, czy produkcji i obróbki elementów naszych produktów. Eksperymentujemy i rozwijamy się również po stronie technologii wizualnych.

Uznanie

Nasze produkty cenione są przez odbiorców końcowych i projektantów, którzy mogą podkreślić swoje ciekawe koncepcje na wystrój. Nie uchodzimy uwagi mediów oraz magazynów branżowych.